Par mums
 Vēsture
 Draudzes dievnams
 Bībele
 Mēs ticam
 Lutera katehisms
 Garīgi raksti
 Audio sprediķi
 Audio lekcijas
 Foto
 Video
 Ziedojumi

 
DIEVKALPOJUMI
BĒRZAUNES draudzē 
svētdienās plkst. 16.00

Tuvāki notikumi Bērzaunes draudzē:

Nākamais dievkalpojums 24. septembrī.   


Sveicam mācītāju Agri Pilsumu!


14.augustā Daugavpilī mācītāja amatā ievests bērzaunietis Agris Pilsums.

Mūsu novada ļaudis Agrim pateicīgi vispirms jau par viņa dedzību un enerģiju koordinējot Bērzaunes baznīcas atjaunošanas darbus -, vietā, kur tagad ar zeltīto gaili tornī, zaļo jumtu un baltajām sienām slejas skaistā Bērzaunes baznīca, pirms 20 gadiem bija krūmos ieaugušas drupas. Toreiz Agra dedzība, pieaicinot mācītāju Modri Plāti, lika pamatu luterāņu draudzei.

Īpaši nozīmīgi mums šis notikums arī tāpēc, ka Agris savu ticības ceļu sāka šeit, mūsu baznīcā, 2001. gadā iesvētoties un kļūstot par draudzes locekli, vēlāk draudze Agri sūtīja uz teoloģijas studijām Lutera akadēmijā. 

Agrim izdodas gan darbi, kas jāstrādā ar rokām, gan projektu īstenošana, gan intelektuālais un radošais darbs. Pie pēdējā jāatzīmē, ka Agris ir bijis Bērzaunes pagasta avīzes pirmais redaktors 2001. un 2002. gadā, viņa vadībā iznāca avīzes pirmie deviņi numuri. 

Agris ir arī dzejas radītājs, savus radošos darbus publicējis laikrakstos un žurnālos. Agra dzeja ir arī ietērpta mūzikā un, piemēram, 1990. gadā 20. Vispārējo latviešu dziesmu svētku repertuārā virsdiriģentes Terēzes Brokas vadībā izskanēja komponistes Selgas Mences dziesma ar Agra Pilsuma vārdiem “Kur tu biji, bāleliņi...”

Kā evaņģēlists un mācītaja pienakumu izpildītājs Agris kalpoja Bērzaunes, Kalsnavas, Madonas, Vestienas, Ērgļu un citās draudzēs. Pašlaik Agris kā mācītājs aprūpē Ilūkstes, Lašu un Subates draudžu ļaudis. 

Vēlam mācītājam Agrim dedzību un enerģiju sludinot Jēzus Kristus evaņģēliju!

Bērzaunes draudze


Lai Dievs svētī Jūs Savā Mīlestībā!
 Kontakti
Draudzes mācītājs
Ivars Cišs
tel. 29536510
ivars.ciss@gertrude.lv
Draudzes priekšniece
Una Miķelsone
tel. 26521292
una.mikelsone@inbox.lv

Copyright 2010; Created by MB Studija »